Stavebná činnosť

01.

Rodinné domy na kľúč

Doba je rýchla a nároky vysoké – žiadny problém! Ponúkame komplexné stavebné služby spojené s výstavbou Vášho budúceho domu bez nutnosti vybočenia od svojich bežných aktivít. Nestaviame len domy, ale základ Vášho domova. 

Doplnkové služby: ponúkame práce smerujúce k plnohodnotnému užívaniu nehnuteľnosti (chodníky, ploty, úpravy exteriéru,..)

02.

Rekonštrukcie RD a bytov

„Staroba nie je priveľkým nešťastím, ak uvážime aj druhú možnosť“ – E.Hemingway. A my tú možnosť Vašej nehnuteľnosti ponúkame. Realizujeme práce rôzneho rozsahu až po kompletné rekonštrukcie Vášho domova

03.

Drobné stavby

„Stavby bez povolenia“ – zrealizujeme altánok, pergolu, garáž, plot, terasu podľa Vašich predstáv

04.

Poradenstvo

Tak ako ostatné oblasti, tak aj stavebníctvo napreduje. My nové trendy sledujeme, učíme sa a následne ich implementujeme v našich zákazkách. Sme však pripravený sa o naše znalosti a skúsenosti s Vami podeliť a dopomôcť tak vytvorit dokonalý priestor pre Váš život

Zrealizujeme Vaše sny..

Plánujete výstavbu rodinného domu, jeho rekonštrukciu alebo bytu? Chceli by ste zveľadiť svoj domov štýlovou terasou, relaxovať vo svojom novom altánku alebo sa cítiť bezpečne za svojím novým plotom?  

Predstavte nám svoju víziu a my Vaše sny zmeníme na skutočnosť

Scroll to Top